3 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
175 000 €
1 029 € / m²Alicante, Orihuela, La Murada-Los Vicentes, La Murada-Los Vicentes
Ref: 506729
2010Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
2Łazienki
170 m²m2 zabudowane
160 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2010
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie1
- Łazienki2
- m2 zabudowane170 m²
- m2 użytkowe160 m²
- OrientacjaPołudnie, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, La Murada-Los Vicentes, La Murada-Los Vicentes
Going to this location!Loading...