21 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
107 000 €
514 € / m²Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Molins-Campaneta-San Bartolomé
Ref: 506737
1955Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
208 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1955
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane208 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Molins-Campaneta-San Bartolomé
Going to this location!Loading...