50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
495 000 €
2 463 € / m²Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, A-7
Ref: 506743
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
201 m²m2 zabudowane
182 m²m2 użytkowe
900 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane201 m²
- m2 użytkowe182 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki900 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, A-7
Going to this location!Loading...