8 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
360 000 €
1 395 € / m²Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Lugo, 40
Ref: 506749
Do remontuStan nieruchomości
5Sypialnie
258 m²m2 zabudowane
1 371 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- m2 zabudowane258 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 371 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Lugo, 40
Going to this location!Loading...