21 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Arzobispo, 6 , Orihuela
189 000 €
1 575 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Arzobispo, 6
Ref: 506761
Szeregowe domyPodkategorie
2015Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
120 m²m2 zabudowane
115 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2015
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane120 m²
- m2 użytkowe115 m²
- OrientacjaPołudnie, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Arzobispo, 6
Going to this location!Loading...