39 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
245 000 €
1 195 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Monseñor Espinosa, 6
Ref: 506790
2000Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
205 m²m2 zabudowane
200 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane205 m²
- m2 użytkowe200 m²
- OrientacjaPołudnie, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyC
- Emisje1234.99 kg CO2/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Monseñor Espinosa, 6
Going to this location!Loading...