19 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
2 050 000 €
1 977 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Punta prima s/n
Ref: 248790
MieszkalnyPodkategorie
1 037 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane1 037 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Punta prima s/n
Going to this location!Loading...