22 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
179 999 €
353 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Hospital, 9
Ref: 463666
MieszkalnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
510 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane510 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyF
- CEE EmisjaF
- Emisje1234.99 kg CO2/m² year
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Hospital, 9
Going to this location!Loading...