33 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
681 600 €
5 541 € / m²Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Vereda Monte Ruiz Moli, 43
Ref: 463667
MieszkalnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
123 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane123 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje91
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Vereda Monte Ruiz Moli, 43
Going to this location!Loading...