4 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
45 000 €
692 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Avenida Tiro de Pichón, 24
Ref: 321145
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
65 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane65 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Avenida Tiro de Pichón, 24
Going to this location!Loading...