20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
37 000 €
529 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Adolfo Clavarana, 3
Ref: 321215
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
70 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane70 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Adolfo Clavarana, 3
Going to this location!Loading...