12 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
130 000 €
1 313 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 321224
Casa independienteKompleks
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
99 m²m2 zabudowane
PomarańczeUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane99 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...