19 zdjęć

Venta de piso en Vereda Monte Ruiz Moli s/n, Orihuela
804 300 €
6 539 € / m²Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Vereda Monte Ruiz Moli s/n
Ref: 173657
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
123 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane123 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Vereda Monte Ruiz Moli s/n
Going to this location!Loading...