31 zdjęć

Venta de piso en Barrio Villamartín-Las Filipinas, Orihuela
109 000 €
2 725 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Ref: 195622
en VillamartínKompleks
MieszkaniaPodkategorie
1Sypialnie
1Łazienki
40 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- Kompleksen Villamartín
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniKuchnia amerykańska
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane40 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Going to this location!Loading...