40 zdjęć

Venta de piso en Barrio Las Colinas Golf, Orihuela
2 050 000 €
8 723 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio Las Colinas Golf
Ref: 198360
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
5Sypialnie
3Łazienki
235 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieOgrzewanie podłogowe
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Wyposażenie kuchniWyposażona
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane235 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio Las Colinas Golf
Going to this location!Loading...