10 zdjęć

Venta de piso en AV DUQUE DE TAMAMES, Orihuela
120 000 €
976 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, AV DUQUE DE TAMAMES
Ref: 335997
MieszkaniaPodkategorie
1974Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
123 m²m2 zabudowane
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1974
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane123 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Dostawa energii elektrycznejTak
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, AV DUQUE DE TAMAMES
Going to this location!Loading...