17 zdjęć

Venta de piso en Calle Obispo Rocamora, Orihuela
158 000 €
1 717 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Obispo Rocamora
Ref: 424323
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
92 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane92 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Winda
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Obispo Rocamora
Going to this location!Loading...