20 zdjęć

Venta de piso en Calle Comandante Manuel Gimeno, 32, Orihuela
199 900 €
1 574 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Comandante Manuel Gimeno, 32
Ref: 435060
MieszkaniaPodkategorie
2003Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
127 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2003
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane127 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Comandante Manuel Gimeno, 32
Going to this location!Loading...