20 zdjęć

Venta de piso en Calle Duque de Tamames, 38, Orihuela
195 000 €
1 147 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Duque de Tamames, 38
Ref: 435080
MieszkaniaPodkategorie
1981Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
170 m²m2 zabudowane
130 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1981
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro5
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane170 m²
- m2 użytkowe130 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje91
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Duque de Tamames, 38
Going to this location!Loading...