16 zdjęć

Venta de estudio en Calle Gabriel y Galán, Orihuela
142 000 €
3 156 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle Gabriel y Galán
Ref: 435288
KawalerkaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
6Piętro
1Łazienki
45 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieKawalerka
- Piętro6
- Łazienki1
- m2 zabudowane45 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle Gabriel y Galán
Going to this location!Loading...