20 zdjęć

Venta de piso en Calle Cabo Prior, Orihuela
136 500 €
2 625 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig-Los Dolses, Calle Cabo Prior
Ref: 435587
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
52 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane52 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig-Los Dolses, Calle Cabo Prior
Going to this location!Loading...