40 zdjęć

Venta de duplex en Barrio Los Almendros-La Florida, Orihuela
145 000 €
2 042 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Los Almendros-La Florida, Barrio Los Almendros-La Florida
Ref: 435771
Casa independienteKompleks
DupleksyPodkategorie
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
71 m²m2 zabudowane
55 m²m2 użytkowe
AlmendrosUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane71 m²
- m2 użytkowe55 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- UprawyAlmendros
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Los Almendros-La Florida, Barrio Los Almendros-La Florida
Going to this location!Loading...