20 zdjęć

Venta de ático en Carretera San Miguel de Salinas, 5, Orihuela
359 000 €
2 393 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Carretera San Miguel de Salinas, 5
Ref: 436321
PenthousePodkategorie
2000Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
4Sypialnie
3Łazienki
150 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane150 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Carretera San Miguel de Salinas, 5
Going to this location!Loading...