35 zdjęć

Venta de piso en Barrio Villamartín-Las Filipinas, Orihuela
131 500 €
1 906 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Ref: 436324
en VillamartínKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
69 m²m2 zabudowane
67 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Kompleksen Villamartín
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane69 m²
- m2 użytkowe67 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Going to this location!Loading...