20 zdjęć

Venta de piso en 46 s/n callebaltico, Orihuela
239 000 €
3 187 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig-Los Dolses, 46 s/n callebaltico
Ref: 455089
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
75 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane75 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig-Los Dolses, 46 s/n callebaltico
Going to this location!Loading...