1 zdjęcieVenta de piso en Calle Aragón, Orihuela
112 200 €
1 058 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Aragón
Ref: 467220
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
106 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane106 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Aragón
Going to this location!Loading...