9 zdjęć

Venta de piso en Avenida Teodomiro, 20, Orihuela
154 900 €
1 408 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Avenida Teodomiro, 20
Ref: 472669
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
110 m²m2 zabudowane
95 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane110 m²
- m2 użytkowe95 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Avenida Teodomiro, 20
Going to this location!Loading...