18 zdjęć

Venta de piso en Orihuela Ciudad, Orihuela
199 900 €
1 666 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Ref: 472692
MieszkaniaPodkategorie
2009Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
120 m²m2 zabudowane
110 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2009
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane120 m²
- m2 użytkowe110 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje91
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Winda
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Going to this location!Loading...