40 zdjęć

Venta de duplex en Calle Molina, 3, Orihuela
639 000 €
7 261 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Calle Molina, 3
Ref: 473245
DupleksyPodkategorie
2019Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
88 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2019
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane88 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Calle Molina, 3
Going to this location!Loading...