31 zdjęć

Venta de piso en Calle Pimienta, Orihuela
315 000 €
3 889 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Calle Pimienta
Ref: 473369
MieszkaniaPodkategorie
2023Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
81 m²m2 zabudowane
63 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2023
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane81 m²
- m2 użytkowe63 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyC
- Emisje8 kg CO2/m² year
- Zużycie energii45 kwh/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Calle Pimienta
Going to this location!Loading...