45 zdjęć

Venta de duplex en Barrio Zeniamar, Orihuela
275 000 €
2 644 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Zeniamar, Barrio Zeniamar
Ref: 481995
DupleksyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
104 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane104 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Zeniamar, Barrio Zeniamar
Going to this location!Loading...