42 zdjęcia

Venta de duplex en Barrio La Florida, Orihuela
249 990 €
3 125 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio La Florida
Ref: 482433
Villa en TorreviejaKompleks
DupleksyPodkategorie
1999Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
80 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1999
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVilla en Torrevieja
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane80 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Barrio La Florida
Going to this location!Loading...