36 zdjęć

Venta de piso en Orihuela Ciudad, Orihuela
154 000 €
1 316 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Ref: 496747
MieszkaniaPodkategorie
1984Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
3Łazienki
117 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1984
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane117 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Going to this location!Loading...