29 zdjęć

Venta de piso en Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Orihuela
149 500 €
2 411 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 498266
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
62 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane62 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje23.9 kg CO2/m² year
- Zużycie energii131.62 kwh/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...