14 zdjęć

Venta de ático en Calle Santa Rita, 9, Orihuela
229 950 €
3 239 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Calle Santa Rita, 9
Ref: 499892
PenthousePodkategorie
2008Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
71 m²m2 zabudowane
67 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2008
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane71 m²
- m2 użytkowe67 m²
- OrientacjaZachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyG
- Emisje67 kg CO2/m² year
- Zużycie energii269 kwh/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Calle Santa Rita, 9
Going to this location!Loading...