20 zdjęć

Venta de ático en Calle Terenci Moix, 39, Orihuela
329 990 €
3 367 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Aguamarina, Calle Terenci Moix, 39
Ref: 500116
PenthousePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
98 m²m2 zabudowane
95 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane98 m²
- m2 użytkowe95 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje23 kg CO2/m² year
- Zużycie energii127 kwh/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Aguamarina, Calle Terenci Moix, 39
Going to this location!Loading...