36 zdjęć

Venta de ático en Calle Santa Rita, 1, Orihuela
229 950 €
3 593 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Calle Santa Rita, 1
Ref: 500637
PenthousePodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
64 m²m2 zabudowane
59 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane64 m²
- m2 użytkowe59 m²
- OrientacjaZachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Calle Santa Rita, 1
Going to this location!Loading...