20 zdjęć

Venta de ático en Calle Rosa, 4, Orihuela
285 900 €
3 142 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Los Balcones y los Altos, Calle Rosa, 4
Ref: 500689
PenthousePodkategorie
2008Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
91 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2008
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- Piętro2
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane91 m²
- OrientacjaPołudnie, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyG
- Emisje40 kg CO2/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Los Balcones y los Altos, Calle Rosa, 4
Going to this location!Loading...