37 zdjęć

Venta de piso en Avenida de España, Orihuela
360 000 €
2 432 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Avenida de España
Ref: 506759
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
148 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane148 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Avenida de España
Going to this location!Loading...