19 zdjęć

Venta de piso en Orihuela Ciudad, Orihuela
228 000 €
1 471 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Ref: 506767
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
155 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane155 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Going to this location!Loading...