26 zdjęć

Venta de piso en Avenida de California, Orihuela
179 000 €
3 442 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Avenida de California
Ref: 508642
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
52 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane52 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Horizonte - La Campana, Avenida de California
Going to this location!Loading...