12 zdjęć

Obra nueva Innova Sun en Orihuela (Revista)
od 363 500 €
od 4 227 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa
Ref: 67042
Nieruchomość w Kompleks mieszkalny
Odkryj swoje nowe mieszkanie w Orihuela Costa dzięki tej spektakularnej promocji nowego budownictwa. Projekt przewidziany do ukończenia w 2024 roku oferuje nowoczesne bungalowy i domy szeregowe o powierzchni od 70 m² do 86 m², doskonałe dla tych, którzy poszukują luksusu, komfortu i spokoju.
Ze względu na dostępność tylko 3 jednostek, ta ekskluzywna oferta wyróżnia się współczesnym designem i detalami najwyższej jakości. Nieruchomości posiadają 2 lub 3 przestronne sypialnie, zapewniając wystarczającą powierzchnię dla całej rodziny lub przyjmowania gości z pełnym komfortem.
Zalety nowych budynków Kompleks mieszkalny
Nowoczesny design tego projektu łączy elegancję i funkcjonalność. Przestronne wnętrza zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji naturalnego światła, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalny komfort i ekskluzywny styl życia.
Życie w mieście Orihuela
Położony w prestiżowej okolicy Orihuela Costa, ten projekt oferuje możliwość życia w uprzywilejowanym otoczeniu, w pobliżu wszystkich niezbędnych usług i z doskonałymi połączeniami z głównymi drogami komunikacyjnymi.
Nie przegap okazji, by stać się właścicielem jednej z tych wspaniałych nieruchomości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i zabezpieczyć swoje miejsce w tym wyjątkowym domu w Orihuela Costa. Ceny nieruchomości wahają się od 260 000 € do 349 900 €.
Nieruchomości
Podane informacje o cenach, specyfikacjach i szczegółach tej promocji mogą ulegać zmianom w zależności od źródła. Dlatego nie mają one wartości handlowej same w sobie, ale są czysto informacyjne i orientacyjne. Ta strona internetowa nie sprzedaje tego projektu ani nieruchomości.