20 zdjęć

Venta de piso en La Sella, Pedreguer
550 000 €
3 571 € / m²Alicante, Pedreguer, La Sella, La Sella
Ref: 389681
MieszkaniaPodkategorie
2024Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
154 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2024
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane154 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyA
- Emisje3 kg CO2/m² year
- Zużycie energii19 kwh/m² year