20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Pego, Pego
225 000 €
533 € / m²Alicante, Pego, Pego
Ref: 407850
Chalet niezależnyPodkategorie
1960Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
7Sypialnie
1Łazienki
422 m²m2 zabudowane
274 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1960
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie7
- Łazienki1
- m2 zabudowane422 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki274 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania