15 zdjęć

Venta de piso en Pego, Pego
180 000 €
3 273 € / m²Alicante, Pego, Pego
Ref: 389687
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
1Sypialnie
1Łazienki
55 m²m2 zabudowane
49 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane55 m²
- m2 użytkowe49 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pego, Pego
Going to this location!Loading...