34 zdjęcia

Venta de duplex en Pego, Pego
320 000 €
2 177 € / m²Alicante, Pego, Pego
Ref: 500148
DupleksyPodkategorie
2026Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
147 m²m2 zabudowane
113 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane147 m²
- m2 użytkowe113 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania