48 zdjęć

Venta de duplex en Pego, Pego
389 000 €
2 037 € / m²Alicante, Pego, Pego
Ref: 500153
DupleksyPodkategorie
2026Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
191 m²m2 zabudowane
135 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2026
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieDupleksy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane191 m²
- m2 użytkowe135 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania