50 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle las Palmas, Petrer
1 099 000 €
1 091 € / m²Alicante, Petrer, Calle las Palmas
Ref: 508641
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
6Łazienki
1 007 m²m2 zabudowane
8 359 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie6
- Łazienki6
- m2 zabudowane1 007 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki8 359 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano