20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
150 000 €
201 € / m²Alicante, Petrer, Petrer
Ref: 248690
MieszkalnyPodkategorie
1Piętro
746 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- Piętro1
- m2 zabudowane746 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Petrer, Petrer
Going to this location!Loading...