8 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
247 000 €
274 € / m²Alicante, Petrer, Petrer
Ref: 507001
Dobry stanStan nieruchomości
2Łazienki
900 m²m2 zabudowane
Bezpośrednio przy ulicyLokalizacja obiektu
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Łazienki2
- m2 zabudowane900 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- Toalety2
Base
- Lokalizacja obiektuBezpośrednio przy ulicy
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano